close
تبلیغات در اینترنت
مقالات

کاربران آنلاین
4 نفر آنلاین
788 بازدید
David van Gaal Sir Alex Ferguson thebusbybabes.rozblog.com
نام کاربری :
رمز عبور :

عنوان خبر نظرات نویسنده
چهارشنبه 13 خرداد 1394 - قصه تلخ تکرار
قاسم علی
بازدید : 468
21 امتیاز

این روزها منتظریم تا ببینیم بلاخره کی خبر خروج دخئا روی خروجی سایتهای قرار میگیره و این استرس کشنده شده.
خیلی تحقیر آمیز و تلخه که به یاد بیاریم در 12 سال گذشته تا کنون تقریباً یک تیم کامل در هر پست به رئال اهداء کردیم و درک سهم یونایتد در موفقیتهای رئال مثل زخمیه که تا روی استخوان عمیق شده.
از این دردآورتر آنچیزیست که در مورد پوگبا رخ داد. یووه، تیمی با آرم تبانی، تیمی با فرار بسیاری از ستاره هاش، تیمی سقوط کرده به رده هایی که از عجایب دنیای فوتبال هست، تیمی که مدیران اون اجراج یا زندانی شده بودند، تیمی که تأثیر تبانی اون لیگی رو تحت الشعاع قرار داد اما با کمال تعجب میبینیم همین تیم وقتی اراده میکنه در طول تنها 1 ماه ستاره ای رو از جمع شما جدا میکنه که همه همزمان میدونند او از بهترنها خواهد بود آن هم تنها در قبال 900.000 پوند و این تنها موید سطح کفایت خودیهاست. آیا دلیل تنها این نبود که یووه در روند دیپلماسی با پوگبا و وکیل او گوی سبقت رو از همه ربودند؟
آیا در صورت سهم بیشتر بازیکنان به حراج گذشته در یونایتد، جلو افتحارات یونایتد چند جام دیگه حضور داشت؟ به غیر از پروسه خرید رونالدو رئال در مورد کدام خریدها از یونایتد با مشقت زیاد رو به رو شد؟ حالا اگر یونایتد بازیکنی از رئال یا یووه بخواد اونها چه طور برخورد میکنند؟ بله اینان دردآوره.
حتی من فکر میکنم یونایتد بر خلاف آنچه گفته شد، تمام تلاشش رو برای حفظ دخئا نکرده. اونها میگن ما پیشنهاد رو دادیم و حالا تصمیم با اوست؟ بله، من نمیخوام ساده لوح باشم. وقتی این حرف زده شد قضیه دخئا رو تمام شده دونستم و متوجه شدم او رفتنی هست و دیگه نیازی به چک کردن اخبار نبود. این چیزی جز توپ رو تو زمین دخئا انداختن و او رو مقصر جلوه دادن نبود. این چیزی جز آمادگی امت طرفدار یونایتد برای وداع با ستاره تیمشون نبود، این چیزی جز کم کردن بار روانی برای طرفدارانی که حالا باید بیاد و بلیطهای فصل بعد رو خریداری کنند و هنوز دلیلی برای دست کردن در جیب داشته باشن نبود. حتی تصور میکنم یونایتد بدش نمیاد با فروش دخئا هم از راه صرفه جویی در خصوص دستمزد او پولی به دست بیاره و هم از راه فروش او و در این بین خرید دروازه بان دیگه چندان خرجی برای یونایتد نخواهد داشت و در عوض رئال هم با دخئا 24 ساله سالهای سال در اوج خواهد بود. باید به این روند و به حال مجریان این جریان کثیف که تنها طرفدارا رو مضحکه خودش میدونه تأسف خورد. ما پول و بهانه میکنیم تا اهمیت روند مذاکرات و شکست در این زمینه رو مخفی کنیم و این چیزی جز گم راه کردن مخاطب نیست.
شکافها در یونایتد به قدری زیاده که هر تیمی با هر کیفیت و رزومه ای میتونه بازیکنان تیم رو به تاراج ببره و بدا به حال تیمی که حیات خلوت سایرین بشه.
ساوتهمپتون، تیمی که قطعاً در بین بزرگان جایی نداره میتونه از بازیکنش محافظت کنه اما یونایتد هرگز و حال انتخاب جمله با شما.
این شکاف در یونایتد به قدری زیاد هست که نه با تغییر مالکیت باشگاه حل شد، نه با تغییر مدیران اصلی و نه با تغییر سرمربی و این اجازه نمیده انسان ساده لوح باشه و جریانات رو اتفاقی بدونه.
عمق فاجعه به قدری هست که ممفیس دپای که هنوز یکی دو ماه هست راهی یونایتد شده و چند ماه دیگه تازه استارت بازی اون برای یونایتد زده میشه، اما برخی طرفداران از حالا نگران رفتن او هستند. چرا؟ تنها به این دلیل که حدس زده میشه او در یونایتد بدرخشه و این جداً خنده داره.
در موضوع به تاراج رفتن ستاره های یونایتد در 12 سال گذشته، باشگاه مقصرترین هست. واقعیت اینه که همه دنبال بهترینها هستند اما این شما هستید که نباید اجازه نفوذ بدید.

22:49
() قاسم علی
گلچین
13 نشانه از نشانه های ایمان!
بیوگرافی سر مت بازبی
-
گلچین
1-گالری: معرفی شهر منچستر
2-مراسم بهترینهای منچستر یونایتد
3-گالری: عکسهای قهرمانی بیستم منچستر یونایتد
گلچین
1-بوتنر در کنار ون در فارت
2
3
گلچین
1-بکام: می خواستم تا پایان دوران حرفه ای ام در منچستریونایتد بمانم...
2-دیوید بکهام کفشها را آویخت: پایان شمارۀ 7
3-تقویم یونایتدی - عیدی بی همتای بلاگ به مناسبت نوروز 93
4-به مناسبت تولد جیمی مورفی
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1-اخبار آنلاین (روز آخر انتقالات)
2-تشخیص دهید (مسابقه)
3-آلبوم عکسهای فرگی
4-اسکولز ستاره ای انکار ناپذیر (عکس)
گلچین
1-عکسهای رونالدو
2-گالری عکس کریک
به دلیل تغییر اکانت، 51 پست بابک به اشتباه به نام ادمین ثبت شده است
گلچین
13 نشانه از نشانه های ایمان!
بیوگرافی سر مت بازبی
-
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
Be21EVE van Gaal
بازیها و جدول
                                         

Livescore powered by WhatstheScore.com
RSS Feed Widget

FANTASY FOOTBALL
پست بحث Fantasy Premier League راهنما
The Busby Babes Warfare
(Head-to-Head)
The Busby Babes League
(Classic)
Code:1737577-413802 Code:1737577-394429

TODAY UNITED
Be21EVE van Gaal
فیدخوان اخبار
Wallpapers and Galleries
پستهای کاربران
مقالات
Be21EVE van Gaal
آخرین ارسالهای انجمن
Be21EVE
امکانات مختلف
-
-
Be21EVE
تقویم می
May
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 31
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

ابزار هدایت به بالای صفحه