close
تبلیغات در اینترنت
کاربران

کاربران آنلاین
4 نفر آنلاین
814 بازدید
David van Gaal Sir Alex Ferguson thebusbybabes.rozblog.com
نام کاربری :
رمز عبور :

عنوان خبر نظرات نویسنده
یکشنبه 28 تير 1394 - اد وودوارد بدنبال تکمیل پروژه های بعدی یونایتد
xaniar74
بازدید : 124
0 امتیاز

 

ادوودوارد از تور آمریکا به شهر منچستر بازگشته اما انتظار میرود تا قبل از بازی با بارسلونا به تور ملحق شود.

 

سفر وودوارد از قبل برنامه ریزی شده بود ولی مدیر موفق این روزهای منچستریونایتد به فنخال امیدهای تازه ای بخشیده و در پی تکمیل خرید پدرو و همچنین با پیشنهاد رسمی به رئال برای خرید سرخیو راموس موجب شده است که داوید دخیا سنگربان ارزشمند فنخال را حفظ کرده و عملا رئال از موضع خود عقب نشینی کرده است.

 

همچنین فنخال به تازگی تاکید کرده است که تیمش دست کم دو بازیکن دیگر را هم خریداری میکند.

 

"فصل نقل وانتقالات برای ما هنوز تمام نشده است ،ما نیاز به تعادل داریم و هنوز فکر میکنیم میتوانیم در دو پست دیگر به تعادل بیشتری دست پیدا کنیم،ما زمانی بازیکنی را بخدمت میگیریم که این بازیکن سطح تیم ما را بالا ببرد و صرفا فقط برای اینکه بازیکنی خریده باشیم اقدام به خریدن نمیکنیم"

 

پدرو دارای یک بند آزادسازی22 میلیون پوندی میباشد و خرید پدروی ناراضی از آسانترین کارها برای وودوارد میباشد با توجه به مشتری هایی به مانند لیورپول و چلسی ،گمان میرود پدرو هم مشتاق حضور در تیم فنخال باشد ،پدرو یکی از ارکان اصلیه همیشگیه بارسلونای پپ گواردیولا بود ،در امر گلزنی و ایجاد موقعیت به عنوان یک مهاجم همیشه عملکرد قابل قبولی داشته نکته ای که فنخال بارها به آن تاکید کرده است. پدرو میتواند آپشن های خط حمله ی یونایتد را افزایش دهد و گمان میرود فنخال گزینه ی اولش برای جایگزینی دو مهاجم کوچ کرده اش را یافته باشد.

 

لاله ی آهنی مغرور که به ندرت اطرافیانش را مورد تمجید قرار میدهد ،چندی پیش از وودوارد به عنوان یک حرفه ای تمام و کمال نام برد و بر رابطه ی بسیار خوب خود و گرگ اولدترافورد صحه گذاشت.

 

امیدهای فنخال بعد از رفتن احتمالیه دخیا باز هم زنده است! فنخال در صورت از دست دادن دخیا بدنبال یاسپر سیلسن شاگرد اسبق خود خواهد رفت.این دروازه بان 188 سانتیمتری که لقب برترین بازیکن فصل باشگاه خود را همانند دخیا کسب کرده است در نزد فنخال محبوبیت خاصی دارد،سیلسن در زمان مربیگری فنخال در تیم ملی هلند بعنوان دروازه بان شماره یک  تیم ملی انتخاب شد و تیم کرول و مارتین استکلنبرگ را نیمکت نشین خود کرد ،فنخال به این پسر اعتماد بالای دارد و او را مناسب بافلسفه ی خاص خودش میبیند،دروازه بانی که رفلکس ها و واکنشهای سریع بسیار خوبی دارد و صد البته به همانند دخیا بازی با پای او مثال زدنی میباشد. خریدن این بازیکن برای وودوارد فقط به یک تماس از سوی او به مدیران آژاکس نیاز دارد،به تازگی دی بوئر اذعان کرده است که نمیتواند جلوی اشتیاق دو طرفه ی منچستر و سیلسن را بگیرد و عملا از دست او هیچکاری بر نخواهد آمد و احتمال ترانسفر شدن پسر متولد نایمخن بسیار بالاست.

 

وودوارد پس از بازی منچستریونایتد و کلاب آمریکا سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه را اینگونه شرح داد:

 

"این کاریست بدون واسطه ،ما یک سیستم استعداد یابی گسترده در تمام کشورهای مستعد داریم ،استعدادیابهای ما بازی ها را تماشا و استعدادهای برتر را گلچین میکنند و تیم کاریه ما به بسیاری از استعدادهای برتر احاطه پیدا میکنند ما این استعداد ها را به صورت هرمی تقسیم بندی میکنیم و سپس آنها را به سرپرستها تحویل میدهیم و آنها بازهم این اطلاعات را مورد بازبینی دقیق قرار میدهند این یک پروسه ی همیشگی برای ما است.

 

در رابطه با پنجره های نقل و انتقالات رویکردی کاملا مشخص شده داریم،لوییس هدف های خود را در پست های مختلف تعیین میکند و کار ما به این شکل است که در هر پست قاعدتا شما همیشه نمیتواند گزینه های اول را خریداری نمایید پس ما اولویتهای دوم و سوم دیگری را هم زیر نظر قرار خواهیم داد.

 

پس از اتمام فصل نقل و انتقالات تابستانی کار ما در سپتامبر باز هم شروع میشود و لوییس عملکرد بازیکنان را طی ماه به ما گزارش میدهد و بازیکنانی که باید جدا شوند در پنجره بعدی از ما جدا خواهند شد و ما باز هم همین روند را در پنجره های بعدی یکی پس از دیگری تکرار خواهیم کرد.

 

عملکرد عالی وودوارد و کادرش امیدهای فراوانی را در دل هواداران ایجاد کرده است و اکنون وودوارد یکی از محبوبترین ها در نزد طرفداران شیاطین سرخ محسوب میشود.

 

منبع: گاردین

13:5
() xaniar74
گلچین
13 نشانه از نشانه های ایمان!
بیوگرافی سر مت بازبی
-
گلچین
1-گالری: معرفی شهر منچستر
2-مراسم بهترینهای منچستر یونایتد
3-گالری: عکسهای قهرمانی بیستم منچستر یونایتد
گلچین
1-بوتنر در کنار ون در فارت
2
3
گلچین
1-بکام: می خواستم تا پایان دوران حرفه ای ام در منچستریونایتد بمانم...
2-دیوید بکهام کفشها را آویخت: پایان شمارۀ 7
3-تقویم یونایتدی - عیدی بی همتای بلاگ به مناسبت نوروز 93
4-به مناسبت تولد جیمی مورفی
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1-اخبار آنلاین (روز آخر انتقالات)
2-تشخیص دهید (مسابقه)
3-آلبوم عکسهای فرگی
4-اسکولز ستاره ای انکار ناپذیر (عکس)
گلچین
1-عکسهای رونالدو
2-گالری عکس کریک
به دلیل تغییر اکانت، 51 پست بابک به اشتباه به نام ادمین ثبت شده است
گلچین
13 نشانه از نشانه های ایمان!
بیوگرافی سر مت بازبی
-
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
گلچین
1
2
3
Be21EVE van Gaal
بازیها و جدول
                                         

Livescore powered by WhatstheScore.com
RSS Feed Widget

FANTASY FOOTBALL
پست بحث Fantasy Premier League راهنما
The Busby Babes Warfare
(Head-to-Head)
The Busby Babes League
(Classic)
Code:1737577-413802 Code:1737577-394429

TODAY UNITED
Be21EVE van Gaal
فیدخوان اخبار
Wallpapers and Galleries
پستهای کاربران
مقالات
Be21EVE van Gaal
آخرین ارسالهای انجمن
Be21EVE
امکانات مختلف
-
-
Be21EVE
تقویم می
May
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 31
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

ابزار هدایت به بالای صفحه